ОЛЕКСАНДР НЕВЗОРОВ

Удар по Криму був очікуваним і закономірним. Несподіванкою стало те, що у відповідь Росія вперше сумно підібгала хвіст

Автор
ОЛЕКСАНДР НЕВЗОРОВ

Перше бомбардування Криму вийшло феєрично успішним. Воно розповіло все про діряву ППО. Бомбардування виявилося якимось украй спокійним, майже доброзичливим.

У Новофедорівці вийшла пекельна підсмажка із винищувачів із гарніром із льотного складу та їхніх складів. Україна – дуже ввічлива країна. Вона не могла не привітати Росію із Днем військово-повітряних сил. Це було очікувано і закономірно.

За два-три місяці найскладнішою проблемою Росії стане вибір нової назви для країни

Автор
ОЛЕКСАНДР НЕВЗОРОВ

Імовірно, за два-три місяці найскладнішою проблемою Росії стане вибір нової назви для країни. Це буде непросто. Але нинішня стане настільки страшним тавром, що потребуватиме, ймовірно, заміни.

Жодного диктатора світу не охороняли ще так потужно, як Путіна. Попри це, досить два-три роки пожити в Росії, щоб зрозуміти, що можливо все. І нічого не можна повністю відкидати. Найшаленіші ідеї матеріалізуються, а найнезбагненніше – відбувається.

Будь-який результат війни з Україною буде поразкою для Росії. Ця війна в будь-якому разі перетворить її на світового Чикатило

Автор
ОЛЕКСАНДР НЕВЗОРОВ

Будь-який результат війни України з Росією буде поразкою для Росії. І в тому разі, якщо вона приб'є Україну до хреста своїх імперських амбіцій, і в тому разі, якщо приб'ється сама. У будь-якому разі її ця війна перетворить на світового Чикатило.

Підписка на ОЛЕКСАНДР НЕВЗОРОВ