КРИМ

Удар по Криму був очікуваним і закономірним. Несподіванкою стало те, що у відповідь Росія вперше сумно підібгала хвіст

Автор
ОЛЕКСАНДР НЕВЗОРОВ

Перше бомбардування Криму вийшло феєрично успішним. Воно розповіло все про діряву ППО. Бомбардування виявилося якимось украй спокійним, майже доброзичливим.

У Новофедорівці вийшла пекельна підсмажка із винищувачів із гарніром із льотного складу та їхніх складів. Україна – дуже ввічлива країна. Вона не могла не привітати Росію із Днем військово-повітряних сил. Це було очікувано і закономірно.

Держдумі пропонують зробити радянський прапор державним прапором Росії – як "символ супердержави, що відроджується"

Автор
BLACKSEA-CASPIA

Так званий депутат Держдуми від анексованого Росією Криму Михайло Шеремет запропонував зробити радянський прапор новим державним прапором Росії. Про це 18 травня повідомило російське пропагандистське агентство "РИА Новости".

Шеремет заявив, що Захід боїться радянського прапора, оскільки "червоний прапор перемоги нагадує їм про велич нашого народу й нашу велику перемогу".

В армії РФ заявили про намір захопити Донбас та південь України

Автор
BLACKSEA-CASPIA

Цілями Росії під час другого етапу повномасштабного вторгнення в Україну є захоплення Донецької та Луганської областей і півдня країни.

Про це виконувач обов'язків командувача військ Центрального військового округу Рустам Міннекаєв заявив 22 квітня, повідомляє "Інтерфакс" (https://www.interfax.ru/world/837353 ).

Друга фаза вторгнення, за його словами, "почалася буквально два дні тому".

Пiсля неоднозначних заяв про Крим до бази „Миротворца“ потрапив глава ВМС Нiмеччини

Автор
BLACKSEA-CASPIA

Німецького віцеадмірала Кая-Ахіма Шенбаха, який подав у відставку з посади керівника військово-морських сил ФРН, занесли до бази даних українського сайта "Миротворець".

До списку "Чистилище" німецький військовий потрапив 22 січня, коли перебував на посаді глави ВМС.

56-річного Шенбаха автори публікації звинувачують в "участі в актах гуманітарної агресії проти України" та "участі у спробах легалізації окупації АР Крим російськими загарбниками".

Клімкін про заяву Токаєва: Або чогось боїться, або грає в якусь гру

Автор
Павло Клімкін, ГОРДОН

Заява президента Казахстану Касима-Жомарта Токаєва, який заперечує анексію Росією українського Криму, є тривожним сигналом і ляпасом для України. Про це колишній глава міністерства закордонних справ України Павло Клімкін заявив у Facebook 4 грудня.

Росія штучно змінює етнічний склад населення Криму – Таміла Ташева

Автор
Милан Лелич, РБК-Україна / ГОРДОН

Росія штучно змінює етнічний склад населення окупованого Криму. Про це в інтерв'ю „РБК-Україна“, опублікованому 26 листопада, сказала заступниця постійного представника президента у Криму Таміла Ташева.

Підписка на КРИМ