Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) підтримує Азербайджан в оцінці потенціалу країни з виробництва водню

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) підтримує Азербайджан в оцінці потенціалу країни з виробництва водню

Автор:
КАМОЛА МАХМУДОВА

ЄБРР підтримує розвиток «зеленої» економіки країни, фінансуючи сектор відновлюваних джерел енергії та підвищення енергоефективності.

Фото: Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР)

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) готує звіт про результати дослідження ринку низьковуглецевої водневої економіки в Азербайджані, повідомила в інтерв'ю глава представництва ЄБРР в Азербайджані Камола Махмудова.

«Зараз готується звіт, і ми очікуємо, що він буде завершений у найближчі місяці», – сказала вона.

Махмудова зазначила, що в рамках співпраці з водню ЄБРР надає допомогу уряду Азербайджану в оцінці потенціалу виробництва водню.

Нагадаємо, Азербайджан приєднався до ЄБРР 25 вересня 1992 року. ЄБРР допомагає диверсифікувати економіку Азербайджану, підтримуючи розвиток приватного сектора в ненафтовому секторі та покращуючи управління приватними та державними компаніями.

Банк сприяє розширенню доступу місцевих підприємств до фінансування, заохочуючи їх кредитування банками та небанківськими фінансовими установами, а також підтримуючи розвиток місцевих валютних ринків і ринків капіталу.

ЄБРР також підтримує розвиток «зеленої» економіки країни, фінансуючи сектор відновлюваних джерел енергії та підвищення енергоефективності.

Джерело: https://www.trend.az/business/energy/3690274.html