Проросiйського мiлярдера Варданяна занесли у базу „Миротворця“

Проросiйського мiлярдера Варданяна занесли у базу „Миротворця“

Автор:
BLACKSEA-CASPIA

Боб Блекмен: „Рубена Варданяна, російського олігарха вірменського походження, закинула у Карабах, мабуть, Росія і він дістав міністерську роль. Ми маємо розуміти, що це дехто, хто перебуває під санкціями як пов'язаний із втручанням Росії в Україну, і вважають, що Росія в такий спосіб намагається зміцнити свій потенціал із погляду своїх воєнних дій. Його компанії добре використовували і вони брали активну участь у всьому процесі розширення військової присутності в Україні та в Нагірному Карабаху“.

Фото: azernews.az

Мільярдера вірменського походження, колишнього "державного міністра" невизнаної "Нагірно-Карабаської республіки" Рубена Варданяна занесли у базу українського проєкту "Миротворець". На це 17 червня звернуло увагу видання "Цензор.НЕТ".

На сайті НАЗК в обґрунтуванні введення обмежувальних заходів щодо Варданяна його схарактеризували як "вище керівництво системотворчої російської компанії, яке задіяне в матеріальну (транспортну, логістичну та іншу) підтримку дій, які підривають або загрожують територіальній цілісності, суверенітету та незалежності України". У базі зазначено, що бізнесмена туди занесли 23 квітня 2023 року.

На початку червня мільярдер на тлі досягнутих домовленостей Вірменії та Азербайджану закликав вірменів "боротися до останнього". "Ми ніколи не погодимося із цим. Ми будемо боротися до останнього. Останню межу пройдено: ти або стаєш на захист Арцаху (цю назву історичної області в Закавказзі використовують прибічники приєднання Карабаху до Вірменії. – "ГОРДОН"), або проти всього вірменського народу", – заявив він.

У січні 2023 року старший науковий співробітник Джеймстаунського фонду у Вашингтоні Януш Бугайскі у своїй колонці для The Washington Times назвав Варданяна одним із найбагатших людей Росії та людиною, близькою до президента країни-агресора Росії Володимира Путіна.

Депутат британського парламенту від Консервативної партії Боб Блекмен заявив під час обговорення проблеми Карабаху 24 січня, що через Варданяна Росія прагне посилити свій воєнний вплив як у Закавказзі, так і в Україні.

"Рубена Варданяна, російського олігарха вірменського походження, закинула у Карабах, мабуть, Росія і він дістав міністерську роль. Ми маємо розуміти, що це дехто, хто перебуває під санкціями як пов'язаний із втручанням Росії в Україну, і вважають, що Росія в такий спосіб намагається зміцнити свій потенціал із погляду своїх воєнних дій. Його компанії добре використовували і вони брали активну участь у всьому процесі розширення військової присутності в Україні та в Нагірному Карабаху", – цитує політика сайт парламенту Великобританії.

Санкції проти Варданяна в Україні ввели 19 жовтня 2022 року.

Джерело: https://gordonua.com/ukr/news/worldnews/prorosijskogo-miljardera-vardanjana-vneseno-do-bazi-mirotvortsja-1669063.html