Пропагандист Соловйов закликав бомбардувати країни НАТО з території Африки

Пропагандист Соловйов закликав бомбардувати країни НАТО з території Африки

Автор:
ОЛЬГА БЕРЕЗЮК

Соловйов закликав бойовиків ПВК "Вагнер" завдати удару по Європі за надання танків Україні.

Скріншот: СОЛОВЬЕВ / Telegram

Російський пропагандист Володимир Соловйов закликав завдавати ударів по Франції, Польщі та Великобританії з території Африки за постачання танків Україні. Про це він сказав в ефірі "Соловьев LIVE", фрагмент опублікували у його Telegram-каналі. (https://t.me/SolovievLive/150855 ).

"Британія ухвалила рішення [про постачання танків], тому будь-яка військова ціль на території Франції, Польщі та Британії – ми маємо офіційно оголосити – є для нас легітимною ціллю для завдання ударів", – заявив Соловйов.

Водночас він зазначив, що з цією метою можна застосовувати як неядерні удари, так і тактичні ядерні.

"Ну добре, ми соромимося це зробити, але у "вагнерів" є своя техніка. Ну передайте їм техніку, нехай завдадуть удару з території Африки. Щось злетить із території Африки, скажімо з Лівії, і завдасть удару по Франції. Або невпізнаний корабель, який належить приватній структурі, і з нього удари морськими дронами по території Британії", – сказав пропагандист.

З початку січня кілька європейських країн оголосили про готовність передати Україні танки та іншу бронетехнику. Зокрема, 4 січня в Офісі президента підтвердили, що Франція передасть Україні колісні танки і БМП.

Того ж дня президент США Джо Байден повідомив, що США обговорюють надання БМП М2 Bradley Україні. Офіційно плани щодо їх постачання підтвердили 6 січня.

11 січня, після того, як стало відомо про рішення Польщі передати першу роту танків Leopard, уряд Великобританії підтвердив свої наміри надати Україні танки. Імовірно, це бойові танки сухопутних сил Великобританії Challenger 2.

Окрім того, протягом останніх місяців активно точаться дискусії щодо надання Україні танків Leopard Німеччиною. Канцлер країни Олаф Шольц спочатку відмовлявся від такого кроку, але 9 січня сказав, що Німеччина дасть Україні важкі танки, якщо це зроблять "друзі та союзники".

Джерело: https://gordonua.com/ukr/news/war/propagandist-solovjov-zaklikav-bombar…