РОСІЯ

Вiрменська компанiя завозить до Росії товари пiд санкцiями по маршруту Батумi - Новоросiйськ

Автор:
informator.ua

Вірменія використовує морський маршрут Батумі-Новоросійськ, щоб завозити до РФ автомобілі та медичне обладнання, вироблені західними компаніями.

A Renewed Wave of Coups in Africa?

Автор:
Anna Fleck

The coup d'état in Niger, where General Abdourahmane Tiani seized power on July 26, has taken place against a backdrop of renewed political instability on the African continent - particularly in the Sahel region. After a period of relative calm between 2013 and 2020, 13 attempted coups have been carried out in Africa, including in Sudan, Chad, Burkina Faso and Mali.

Росія відправляє в Україну вірменський "добровольчий" батальйон з громадян Вірменії та вірмен - жителів окупованої Росією Абхазії

Автор:
Акпер Хасанов – gazeta.ua

Американський інститут вивчення війни (Institute for the Study of War; ISW) у новому звіті про оцінку російської наступальної кампанії зазначив, що Росія направляє в Україну нещодавно сформований вірменський добровольчий батальйон.

Пропагандист Соловйов закликав бомбардувати країни НАТО з території Африки

Автор:
ОЛЬГА БЕРЕЗЮК

Російський пропагандист Володимир Соловйов закликав завдавати ударів по Франції, Польщі та Великобританії з території Африки за постачання танків Україні. Про це він сказав в ефірі "Соловьев LIVE", фрагмент опублікували у його Telegram-каналі. (https://t.me/SolovievLive/150855 ).

Поворознюка занесли до бази „Миротворця“

Автор:
BLACKSEA-CASPIA

Президента українського футбольного клубу "Інгулець" Олександра Поворознюка занесено до бази сайта "Миротворець".
За даними порталу, його картка у базі з'явилася 29 грудня.

"Мародер. Злодій. Усвідомлені дії, спрямовані на пограбування України. Щиросердно, власноротно зізнався в тому, що багато і довго грабував державу, вихваляється тим, що цим зробив свої статки", – ідеться у картці.

"Вони обидва в Україні". Андрієнко заявив, що "Кроликів", занесених до бази "Миротворця", бачили в Києві

Автор:
BLACKSEA-CASPIA

Український актор Віктор Андрієнко в інтерв'ю YouTube-каналу Rostyslove Production 19 грудня заявив, що учасники гумористичного дуету "Кролики" Володимир Данилець і Володимир Мойсеєнко брали участь у благодійному концерті.

"Вони нікуди не поїхали, вони обидва в Україні. Вони тут, я це 100% говорю, бо я знаю. Більше того, здається, моя дружина бачила їх... Десь був якийсь благодійний вечір, збирали кошти, я знаю, що вони тут, вони нікуди не поїхали – 100%, що тут, я знаю", – заявив Андрієнко.

Заступниця командира батальйону ЗСУ, мати трьох дітей Чашка: Війна закінчиться, коли Україна відновить кордони 1991 року. Про інше ніхто й думати не хоче

Автор:
ОЛЕСЯ БАЦМАН

Коли Росія настільки ослабне, що як імперія зникне з карти світу, настане справжня перемога, заявила в інтерв'ю головній редакторці видання "ГОРДОН" Олесі Бацман заступниця командира 49-го окремого стрілецького батальйону ЗСУ "Карпатська Січ" Марія Чашка.

Новоспечений друг Москви Іран готується залити Європу своєю нафтою замість російської. Черговий удар у спину для РФ

Автор:
ЮРIЙ РОМАНЕНКО

Іран готується залити своєю нафтою Європу замість російських енергоносіїв, які йдуть: у новоспеченого друга Москви зібралося 100 млн барелів нафти, які будь-якої миті можуть вирушити на Захід. У Тегерані чекають лише на відмах.

Путін – окупант-невдаха. Регулярно дістаючи по військовій морді, він намагається врятувати ситуацію знущанням із полонених захисників Маріуполя

Автор:
ОЛЕКСАНДР НЕВЗОРОВ

Навіть Гітлеру не спало на думку засадити в клітки полонених захисників Брестської фортеці, які вижили, і судити їх за законами нацистської Німеччини за опір окупації. А Путін, якому все ніяк не вдається зрівнятися з Гітлером у військовому мистецтві та політиці, все-таки вирішив "зробити" німецького фюрера, перевершивши його хоча б у підлості, самодурстві та маразмі. І йому це вдалося.

Удар по Криму був очікуваним і закономірним. Несподіванкою стало те, що у відповідь Росія вперше сумно підібгала хвіст

Автор:
ОЛЕКСАНДР НЕВЗОРОВ

Перше бомбардування Криму вийшло феєрично успішним. Воно розповіло все про діряву ППО. Бомбардування виявилося якимось украй спокійним, майже доброзичливим.

У Новофедорівці вийшла пекельна підсмажка із винищувачів із гарніром із льотного складу та їхніх складів. Україна – дуже ввічлива країна. Вона не могла не привітати Росію із Днем військово-повітряних сил. Це було очікувано і закономірно.

Підписка на РОСІЯ