Поворознюка занесли до бази „Миротворця“

Поворознюка занесли до бази „Миротворця“

Автор:
BLACKSEA-CASPIA

„Я заробив свої гроші сам, а не вкрав. Хоча, я вам скажу чесно, що ці руки дуже багато крали. Я відверто про це кажу. Але я ніколи не крав у людей, тільки у держави. Ну проносило, проходило, я за це судимість заробив. Колись авторитет собі на цьому втратив. Тому що: ну, судимий. З армії судимий. Теж украв. Бушлат – було холодно, я дублянок накрав, ще й додому прислав. Теж отримав судимість“, – говорив Поворознюк.

Скрiншот: Petrove TV / YouTube

Президента українського футбольного клубу "Інгулець" Олександра Поворознюка занесено до бази сайта "Миротворець".
За даними порталу, його картка у базі з'явилася 29 грудня.

"Мародер. Злодій. Усвідомлені дії, спрямовані на пограбування України. Щиросердно, власноротно зізнався в тому, що багато і довго грабував державу, вихваляється тим, що цим зробив свої статки", – ідеться у картці.

У досьє вказано, що у нього щонайменше три судимості, зокрема одна – за розкрадання державного майна.

Поворознюк – власник зареєстрованої у Кіровоградській області агрофірми "П'ятихатська". Як повідомила "Економічна правда", фірмі належить 20 тис. га землі. В інтерв'ю виданню Поворознюк розповів, що дохід групи його компаній становлять "кілька сотень мільйонів [грн на рік]". Ведуча "1+1" Наталія Мосейчук, коли брала інтерв'ю в Поворознюка, називала його мільйонером.

Бізнесмен також повідомив, що у нього чотири судимості ("три за бійки, а четверта, виходить, економічна", за "крадіжку солярки з кар'єру") і що тричі на нього здійснювали замах. "Жорстких [замахів] – три: розстріляна машина, підірвана машина і граната [у кабінеті]", – сказав він.

Під час спілкування з YouTube-каналом Petrove TV у травні 2021 року Поворознюк заявляв, що "свій капітал сколотив сам".

"Я заробив свої гроші сам, а не вкрав. Хоча, я вам скажу чесно, що ці руки дуже багато крали. Я відверто про це кажу. Але я ніколи не крав у людей, тільки у держави. Ну проносило, проходило, я за це судимість заробив. Колись авторитет собі на цьому втратив. Тому що: ну, судимий. З армії судимий. Теж украв. Бушлат – було холодно, я дублянок накрав, ще й додому прислав. Теж отримав судимість", – говорив він.

На початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну опубліковане у соцмережах відеозвернення Поворознюка до президента України Володимира Зеленського стало вірусним. "Вово, ...баш їх, бл...дь, а ми тобі будемо помагати", – сказав тоді бізнесмен.

Джерело: https://gordonua.com/ukr/news/politics/povoroznjuka-vnesli-do-bazi-mirotvortsja-1643467.html