"Вони обидва в Україні". Андрієнко заявив, що "Кроликів", занесених до бази "Миротворця", бачили в Києві

"Вони обидва в Україні". Андрієнко заявив, що "Кроликів", занесених до бази "Миротворця", бачили в Києві

Автор:
BLACKSEA-CASPIA

„Кролики“ на початку лютого 2022 року на російському телебаченні поскаржилися на цькування в Україні й розкритикували українського президента Володимира Зеленського.

Снимка: Kontramarka.de / Facebook

Український актор Віктор Андрієнко в інтерв'ю YouTube-каналу Rostyslove Production 19 грудня заявив, що учасники гумористичного дуету "Кролики" Володимир Данилець і Володимир Мойсеєнко брали участь у благодійному концерті.

"Вони нікуди не поїхали, вони обидва в Україні. Вони тут, я це 100% говорю, бо я знаю. Більше того, здається, моя дружина бачила їх... Десь був якийсь благодійний вечір, збирали кошти, я знаю, що вони тут, вони нікуди не поїхали – 100%, що тут, я знаю", – заявив Андрієнко.

Актор не уточнив, про який саме благодійний концерт ідеться і для чого на ньому збирали гроші. Він зазначив, що захід проводили в Києві, "на Оболоні чи Троєщині".

Андрієнко відмовився давати оцінку позиції Данильця та Мойсеєнка.

"Я якщо чогось не знаю, не хочу говорити, обговорювати плітки", – сказав він.

Кролики" на початку лютого 2022 року на російському телебаченні поскаржилися на цькування в Україні й розкритикували українського президента Володимира Зеленського.

Данильця й Мойсеєнка занесено до бази сайта "Миротворець" за "свідому участь в інформаційно-пропагандистській провокації" країни-агресора Росії.

2019 року артисти в ефірі російського каналу заявили, що мріють про припинення війни і дружбу між народами України та РФ.

Джерело: https://gordonua.com/ukr/bulvar/news/voni-obidva-v-ukrajini-andrijenko-zajaviv-shcho-krolikiv-vnesenih-do-bazi-mirotvortsja-bachili-v-kijevi-1641757.html