Депутат Держдуми заявив, що Польща спонукає РФ "поставити її в чергу на денацифікацію після України"

Депутат Держдуми заявив, що Польща спонукає РФ "поставити її в чергу на денацифікацію після України"

Автор
BLACKSEA-CASPIA

Депутат Державної Думи РФ Олег Морозов: Своїми заявами про Росію як "ракову пухлину" і про "контрибуцію", яку ми маємо виплатити Україні, Польща спонукає нас поставити її на перше місце в чергу на денацифікацію після України", – заявив депутат.

Фото: Єдина Росія

Депутат Державної Думи РФ від партії "Единая Россия" Олег Морозов пригрозив Польщі тим, що РФ нападе на неї відразу після України. Про це Морозов завуальовано написав у своєму Telegram.

"Своїми заявами про Росію як "ракову пухлину" і про "контрибуцію", яку ми маємо виплатити Україні, Польща спонукає нас поставити її на перше місце в чергу на денацифікацію після України", – заявив депутат. (13.05.2022, 17:12, https://t.me/olegmorozov0511/585 ).

9 травня Морозов також заявив, що в Польщі протягом останніх років було знесено сотні пам'ятників радянським воїнам, і запропонував за це знести разом із білоруськими прикордонниками "кілька прикордонних стовпів на кордоні з Польщею". (https://t.me/olegmorozov0511/580 ).

„Глава МВС Польщі заявив, що з розумінням ставиться до емоцій людей, які напали у Варшаві на російського посла.

Нагадаю, посол покладав квіти на цвинтарі до пам'ятника радянським воїнам, які загинули в боях за визволення Польщі. Два міркування.

У Польщі за останні роки знесено сотні (більше 400!) пам'ятників нашим воїнам. Чи правильно будуть зрозумілі наші емоції, якщо за знесення пам'ятників ми разом із білоруськими прикордонниками знесемо пару (не чотириста!) прикордонних стовпів на кордоні з Польщею?

І чи достатньо буде нашого емоційного збудження, щоб вигнати з Москви польського посла, супроводивши його стусаном у той пролом, який виникне після зносу згаданих стовпів?

Це я до того, що ми досі серйозно не відповіли на жодну санкційну атаку європейських країн. І європейські дипломати надійно захищено нашою поліцією від народних емоцій. Адже можуть, як польський міністр, послатися на повне розуміння цих емоцій. Тим більше що емоції нашої поліції щодо польських дипломатів точно не розійдуться з народними. Це мої суто особисті святкові роздуми”. (09.05.2022, 18:52, https://t.me/olegmorozov0511/580 ).

Президент Польщі Анджей Дуда 13 травня заявив, що Росія має не лише вивести свої війська з України, а й виплатити їй контрибуцію. 

(https://twitter.com/prezydentpl/status/1525059963273498624?s=20&t=Pd7H4… ).

Із раковою пухлиною порівняв стратегію президента РФ Володимира Путіна глава уряду Польщі Матеуш Моравецький у статті для британської газети The Telegraph, опублікованій 10 травня. (https://www.telegraph.co.uk/opinion/2022/05/10/russias-monstrous-ideolo… ). Він наголосив, що "пухлина пожирає не тільки більшу частину російського суспільства, а й становить смертельну загрозу для Європи", і необхідно "повністю викорінити цю жахливу нову ідеологію".

Путін оголосив про вторгнення російських військ в Україну 24 лютого, сказавши, що це "операція", мета якої – "демілітаризація та денацифікація України".

8 березня президент Володимир Зеленський в інтерв'ю ABC News назвав вимоги Росії про "денацифікацію" України нацизмом. "Сказати "денацифікація", а потім бомбити цивільних людей – це геноцид проти українського народу", – наголосив президент. (Україна повинна мати колективний договір безпеки зі всіма своїми сусідами за участю провідних держав світу – Президент, 08.03.2022,
https://www.president.gov.ua/news/ukrayina-povinna-mati-kolektivnij-dogovir-bezpeki-zi-vsima-s-73433

Джерело:

https://gordonua.com/ukr/news/worldnews/deputat-derzhdumi-zajaviv-shcho…